Marcin Najman MMA – VIP 2

Marcin Najman MMA – VIP 2

Marcin Najman i jego MMA – VIP 2

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Najman ma żyłkę do biznesu. Każdą swoją porażkę ringową potrafił przekształcić w coś, na swój sposób spektakularnego. Można nawet powiedzieć, że popularności dorobił się właśnie na porażkach. Ilekroć wychodził do ringu, było to poprzedzone ostrą słowną grą pozorów, a gdy dochodziło już do walki Marcin czmychał i całe widowisko kończyło się zazwyczaj w pierwszej rundzie.

W pewnym momencie doszło do takiej sytuacji, że starcia ringowe przyciągały publiczność, która była nastawiona jedynie na atrakcję, w jakim stylu Marcin Najman przegra i po ilu sekundach odklepie. I jeszcze ten jego pseudonim… „testosteron”. Przecież od dawna wiadomo, że Marcina ciało nie ma nic wspólnego z tym męskim hormonem. Niemniej jednak, pomimo tego wszystkiego, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i zawsze chętnie był zapraszany do walk. Poprzez swoje zachowanie w ringu, nie ma niestety dobrej opinii wśród rywali. Mariusz Pudzianowski mówi, że Najmanowi brakuje charakteru i serca do walki. Natomiast Przemysław Saleta określa go mianem tchórza i zachęca do bojkotowania widowisk z jego udziałem.

Tym razem Marcin Najman organizuje własną galę MMA – VIP 2. Będzie to z pewnością widowisko na swój sposób oryginalne. Na gali mają bowiem pojawić się między innymi ludzie, którzy swoją popularność zdobyli poprzez kontakty ze światem przestępczym. Mowa tutaj o Andrzeju Żuromskim „Żurom” oraz Tomaszu Galewskim znanym w serwisie YT jako Tomasz Prince Chic.

Kim jest Andrzej „Żurom” Żuromski

Andrzej Żuromski, oprócz swojej działalności muzycznej, zasłynął głównie z walki z narastającym od lat zjawiskiem pomówień. Ze statystyk wynika, że około 90% spraw w Polsce jest opartych o osobowe źródła dowodowe. To fachowe określenie „osobowe źródła dowodowe” oznacza byłych przestępców, którzy za darowanie win obciążają zeznaniami inne osoby. Problem polega na tym, że niejednokrotnie te oskarżenia nie są weryfikowane, a pomimo tego przełamują w ocenie sądów zasadę domniemania niewinności i kończą się skazaniem. Andrzej sprzeciwił się tego typu praktykom i rozpoczął akcję „ Stop Pomówieniom” na Facebooku, a na YouTubie stworzył kanał „StoPomówieniomTv ”.

Kto to jest Antykonfident

W oktagonie przeciwnikiem Żuroma będzie Antykonfident, który na YT komentuje medialne potyczki o charakterze kryminalnym. Odnosił się do słynnej awantury pomiędzy Popkiem i Pomidorem oraz relacjonował sytuację związaną z raperem Sobotą.

Kim jest Tomasz Chic

Social mediowa kariera Tomasza Chic rozpoczęła się od awantury ze słynnym świadkiem prokuratury Jarosławem Maringe „Jąkała”. I chociaż Maringe określa się pseudonimem „Chińczyk” to zarówno Mariusz Sz. „Szlachet”, jak i „Mięśniak”, zgodnie w wywiadach podkreślają, że jego prawdziwe przezwisko to „Jąkała” bądź „Jąkaty”. Jarosław Maringe to osoba, która poszła na współpracę z organami ścigania w zamian za darowanie win. Ale w sporze Tomasza i Maringe nie chodziło o sprawę kryminalną. Były to jedynie prywatne prowokacje ze strony „Jąkały”. Tomasz Chic nie pozostawał obojętny na zaczepki i wywiązała się YouTubowa awantura, która przyczyniła się do stworzenia przez Tomasza kanału oraz zainicjowała jego obecność i zarazem rozpoznawalność w social mediach. Tomasz Chic przez jakiś czas był także w związku z Katarzyną Dziedzic.

Jego hobby to nieustanne imprezy przeplatane treningami sportowymi. Jednak najważniejsza na świecie dla Tomasza jest jego prześliczna i niezwykle inteligentna kotka o imieniu Marusia, która nie odpuszcza swojego pana nawet na krok. Słynne są szczególnie ich wieczorne spacery, podczas których Marusia przechadza się z Tomaszem po Warszawskich ulicach. Od niedawna Tomasz Chic nagrywa także swoją muzykę rap.

Krystian Pudzianowski czyli “młody Pudzian”

Podczas gali z Tomaszem Chic zmierzy się Krystian Pudzianowski – polski piosenkarz związany z gatunkiem disco polo i zawodnik mieszanych sztuk walki MMA. Karierę disco rozpoczął w 2005 roku zakładając swój kanał na YouTubie jako Pudzian Band. Nagrywa piosenki, teledyski i koncertuje ze swoją grupą. Do tej pory stoczył dwie wali w oktagonie. Pierwszą, wygraną z Radosławem Słodkiewiczem, a drugą zakończoną porażką z Piotrem Szeligą. Brat Mariusza ma za zadanie przyciągnąć publiczność nazwiskiem. Jednocześnie Krystian Pudzianowski reprezentuje wysoki poziom wyszkolenia sportowego.

Kolejną postacią jest Taxi Złotówa, którego szerzej opisałem Tutaj.

Ryszard “Szczena” Dąbrowski

W akcji zobaczymy także Ryszarda Dąbrowskiego “Szczenę”, znanego z popularnego programu “Chłopaki do wzięcia”. Pikanterii dodaje fakt, że pod jego adresem padały oskarżenia, że jest damskim bokserem. Rysiek wszystkiemu zaprzecza, a jak wiemy “ wszystkie Ryśki to dobre chłopaki”.

Alan “Psychotrop” Gruchała

Przeciwnikiem Szczeny będzie Alan “Psychotrop” Gruchała, który w przeszłości był znany jako HST Djobeł. Nagrywał horror rap i kojarzony był między innymi z wytwórnią słynnego Liroya. W 2014 roku został oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Ostatecznie “Psychotrop” w więzieniu spędził trzy lata.

Zmiany zmiany zmiany

Na kilka dni przed MMA-VIP 2 doszło do przetasowania w karcie walk. Nie wystąpią m.in. “Król Syntolu” oraz “Fit Dzik”. Szymon Komandos, znany jako “Król Syntolu” został zatrzymany przez CBŚP, a “Fit Dzik” zrezygnował.

Nowa karta walk MMA-VIP 2:

  • Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Andrzej “Żurom” Żuromski vs. Rafał “Antykonfident” Podejma
  • Mateusz “Rolnik Zabijacz” Kisiel vs. Adrian Cios
  • Daniel Kaczmarek vs. Kamil Wieczorek
  • Alan “Psychotrop” Gruchała vs. Ryszard “Szczena” Dąbrowski
  • Dominik “Guma” Tyman vs. Krystian “Kiki” Stefanów
  • Sebastian “Pikuś” Tronina vs. Oliwier “Detailer” Gajewski
  • Kacper Miklasz vs Tomas Vaicikas

Marcin Najman zaplanował galę MMA – VIP 2 na 18 czerwca 2021 roku na godzinę 20:00 w Hotelu Scout w Częstochowie. Gaże na jakie mogą liczyć zawodnicy to od kilku do ok 50 000 złotych. Tomasz Chic – jak sam przyznaje – ma otrzymać 30 000 zł. Transmisja będzie dostępna w serwisie beecast.tv. Kosz PPV to 32,95 zł.

Obrazek: https://www.facebook.com/MmaVipGold

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.